Rocker snowboardy Raven
V aktuální kolekci snowboardů Raven najdete několik modelů s opačným prohnutím "Reverse Camber". Tyto tzv. "Rocker" snowboardy poskytují své výhody především v lepší ovladatelnosti a snadnějšímu nasazení oblouku.

Nová kolekce Raven
Raven přichází s novou kolekcí vybavení, která poskytuje jak vylepšené zaběhnuté modely, tak zcela nové produktové řady. Nové snowboardy, vázání i boty Raven opět zapadají do barevné tématiky kolekce Raven.

Značka Raven nyní v ČR a SR
Značka Raven boards přichází po úspěšných sezonách v Evropě také do České republiky a na Slovensko. Raven snowboards se těší velké oblibě především díky vysoké kvalitě vybavení, respektování nových trendů a zajímavému designu.

Technologie
Proč naše snowboardy mají špičkové vlastnosti? Víme, jak využít těch nejlepších materiálů a nejlepších dostupných technologií ve snowboardovém průmyslu.
Snowboard technologie

Raven snowboards je mladá progresivní snowboardová značka, která vznikla roku 2004. Tým konstruktérů a designérů značky Raven jsou zkušení nejen na svých pracovních postech, ale všichni jsou také aktivními jezdci. Raven se narodil v srdci lidí, pro které je snowboarding vášní, zaměřením a životním stylem. Výsledkem jejich práce jsou atraktivní a ucelené kolekce vyráběné s důrazem na kvalitu.

Snowboardy Raven jsou vyráběny v nejlepší evropské fabrice (Nobile), kde se mimo jiné vyráběly snowboardy Burton. Také díky precizní evropské práci je zaručena vysoká kvalita produktů. Značka Raven snowboards se setkává, díky kvalitním materiálům, preciznímu zpracování, využívání nejnovějších technologií a přijatelné ceně, s velkou oblibou v Evropě. Na český trh značka vstoupila v roce 2011.

Při tvorbě snowboardů Raven se designeři nebojí sáhnout k atraktivním a neotřelým designům, např. při využití bezbarvého laku, který odhaluje celodřevěné „Tip-To-Tail“ jádro a jeho precizní technické provedení. Celodřevěné „Tip-To-Tail“ jádro, grafitové skluznice a technologie respektující nejnovější trendy poskytují uspokojení i náročným snowboardistům.

Velmi oblíbená jsou také vázání zn. Raven snowboards, která se vyznačují masivní, velmi odolnou konstrukcí. Již u základního modelu vázání najdete kovové ráčny a u vyšších modelů jsou pak kovové prvky samozřejmostí. I ve výrobě vázání Raven snowboards respektuje nejnovější trendy a v jeho nabídce najdete také vázání s odklápěcí patou (technologie Flow).
Velký progres zaznamenaly také boty na snowboard Raven, a to jak co do kvality a funkčnosti, tak i co se týče propracovanosti detailů a celkového vzhledu. Díky sladěnému designu bot s vázáním a snowboardy tak Raven snowboards vytváří ucelenou kolekci snowboardového vybavení, ve které můžete sestavit velice zajímavé snowboardové komplety.

Snowboard - celodřevěné jádro


Snowboard vázání Hearth 2015

Heart 2015! To je dostupné hodně solidní snowboard vázání Raven určené pro ženy a slečny. Vázání je docela lehké a je postavené na lety ověřeném konceptu s dlouhou životností. Snowboard vázání Raven Hearth je designově sladěno s několika modely snowboardů Raven (snowboard Raven Infinity, snowboard Raven Queen, snowboard Raven Shape, snowboard Raven Grid, snowboard Raven, snowboard Raven Venus, snowboard Raven Dream).
snowboard vázání Raven Hearth


Snowboard Queen 2015

Snowboard Raven Queen 2015 to je čistá V rocker zábava pro ženské riderky. Ručně vyráběný snowboard v evropské továrně Nobile je jednou z novinek pro tento rok. Rocker tvar, tip-to-tail dřevěné jádro z evropského topolu, sidewall ABS sandwich konstrukce a extrudovanou IS4400 skluznice a lesklý lakovaný povrch, který dává prknu elegantní vzhled. Snowboard bude dostupný v délkách 140 / 144 / 148 / 152 cm.
snowboard Raven Queen


Snowboard Explorer

Detail grafiky nového snowboardu Raven Explorer 2015. Předpokládáme, že snowboard Explorer se stane naším go everywhere / do anything snowboardem pro nadcházející sezonu díky jeho všestranosti a hybridnímu camber-rocker-camber profilu.
snowboard Raven Explorer


Raven snowboards rider - Jp Preston

Jp Preston je anglický rider zn. Raven specializující se na freestyle snowboarding. Preston je ročník 1986, jezdí goofy stance a jeho oblíbeným trikem je backside cork 5 Japan. Přejeme mu hodně úspěchu v nadcházející snowboard sezóně.
snowboard rider Jp Preston